Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

Hare Kryszna

ISKCON

uniwersalna duchowość

rozwój duchowy

bhakti-joga

joga

Bóg

religia

mantra

reinkarnacja

Kriszna

Krishna

Rama

Hare

Kryszna

hinduizm

krysznowcy

karma

Indie

Gaura

India

wyznawcy Kryszny

Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny

Bhagavad-Gita

Śrimad Bhagavatam

Festiwal Indii

Woodstock

Pokojowa Wioska Kryszny

vaisnava

waisznawa

waisznawizm

wajsznawa

wajsznawizm

religie wschodu

filozofia wschodu

duchowość

astrologia wedyjska

jyotish

przepisy wegetariańskie

kuchnia wegetariańska

joga

dezinformacja ruchów katolickich

serwis

portal

astrologia wedyjska

taniec indyjski

kalendarz księżycowy

muzyka indyjska

dharma

ayurweda

ayurveda

książki Prabhupada

nama-hatta

mantry

przepisy wegetariańskie

świątynia

festiwal

sekta

sekty

 
 
 
 
 
 
 
logowanie
rejestracja
regulamin strony
 
 
 
 
   REGULAMIN
 
 

REGULAMIN KOMENTARZY WAISZNAWA.PL Serwis jest własnością prywatną i stanowi nieoficjalne źródło wiadomości na temat Waisznawizmu reprezentowanego przez Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny (ISKCON) w Polsce. 

Projekt o nazwie Waisznawa.pl zwany dalej - Serwisem - jest apolitycznym, społecznym, oddolnym, dobrowolnym, samorządnym i trwałym projektem osób określanych waisznawami, przynależnych do religijnej linii Goudija Waisznawizmu, reprezentowanej przez A.C. Bhaktiwedantę Swamiego Prabhupada, żyjącej wg jego nauk i jego prezentacji waisznawizmu (ISKCON - Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny). 

Cele 

1) Celem Serwisu jest prezentacja informacji, filozofii i kultury Waisznawa w Polsce i w świecie zgodnie z naukami A.C. Bhaktivedanty Swamiego Prabhupada. 
2) Wspieranie działalności ISKCON w Polsce, poprzez popularyzację jego przesłania w cyberprzestrzeni. 
3) Serwis stanowi nieoficjalne i niezależne źródło informacyjne, stawiające za zasadę prezentowanie faktów takimi jakimi są. 


II 

REJESTRACJA - ZAŁOŻENIE KONTA

Aby założyć konto musisz zaakceptować w całości ten regulamin. 

Rejestracja i utrzymanie konta są całkowicie darmowe. Jeżeli ktoś napisze do ciebie list z żądaniem zapłaty zignoruj go, a jeżeli sytuacja się powtórzy wyślij ten list w całości do administratora tej strony. 

Administrator, redaktorzy i moderatorzy uznają wolność słowa, ale nie gwarantują prawa do jego wyrażania na tej stronie. Wszelkie treści niezgodne z normami prawa, poszanowania i kultury zostaną natychmiast usunięte. Opinie wyrażane na forum i w komentarzach są wyłącznie poglądami ich autorów, a nie naszego zespołu, więc nie ponosimy za nie odpowiedzialności. Jeżeli zauważyłeś/aś naruszenie norm dobrego tonu wypowiedzi, zgłoś problem wraz z odnośnikiem administratorowi poprzez wiadomość prywatną lub maila. 

Administrator, redaktorzy i moderatorzy mogą usuwać twoje wiadomości lub ich nie przyjmować, jeżeli nie spełniają ich wymogów. Mogą także edytować nagłówki twoich postów na forum, ale nie treść. Jest to związane z utrzymaniem porządku na stronie poprzez usuwanie treści szkodliwych i poprawianiu źle opisanych tematów. Administrator może również bez podawania przyczyny zablokować lub usunąć konto użytkownika. 

Twój adres e-mail nie będzie wykorzystywany do przysyłania spamu, a jedynie dla potwierdzenia twojej tożsamości i wysyłania ci hasła gdybyś je zapomniał/a. Może być również wykorzystywany do przysyłania newslettera, jeśli taki redakcja zacznie wydawać. 

Za złamanie regulaminu grozi czasowe lub stałe usunięcie cię z listy użytkowników i zablokowanie twojego konta. 


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Podczas przeglądania serwisu na twoim dysku twardym zapisywane są Cookies, które są odpowiedzialne za identyfikację twojej osoby. Są one niezbędne do tego abyś mógł korzystać z opcji profilu, więc musisz je przyjąć. 

Dodatkowo rejestrowany jest twój numer IP. Pozwoli on na identyfikacje miejsca, z którego korzystałeś/aś ze strony, więc odradzam jakąkolwiek próbę destabilizacji działania systemu. Jeżeli zakłócisz normalną pracę i doprowadzisz do utraty jakichkolwiek danych zostaniesz natychmiast usunięty z listy użytkowników oraz zostaną powiadomione odpowiednie organy ścigania. 

Udostępnianie danych o użytkownikach innym podmiotom

Twoje dane osobowe nie będą ujawniane osobom postronnym chyba, że zajdzie taka potrzeba prawna. Administrator nie odpowiada jednak za włamania do systemu lub jego wadliwe funkcjonowanie i związaną z tym utratę lub pozyskanie danych przez osoby trzecie. 


1. Portal nie udostępnia żadnych danych o użytkownikach innym podmiotom, z zastrzeżeniem jak w punkcie 2 lub za wcześniejszą zgodą użytkownika. 

2.Użytkownik wyraża zgodę na to, aby Google i jej podmioty zależne, w których posiada 100% kapitału zakładowego, mogły zatrzymywać i wykorzystywać, zgodnie z postanowieniami jej Zasad Ochrony Prywatności (które znajdują się pod adresem 
http://www.google.com/privacypolicy.html lub pod innym adresem URL wskazanym przez Google w tym celu) zebrane informacje dotyczące korzystania przez Użytkownika z Usługi (w tym między innymi Dane Klientów) w celu świadczenia na rzecz Użytkownika usług analizy i śledzenia ruchu na witrynach internetowych. Google nie będzie dzieliła się takimi informacjami z żadnymi osobami trzecimi, chyba że (i) uzyska na to zgodę Użytkownika; (ii) stwierdzi, że jest to wymagane na podstawie przepisów prawa lub w dobrej wierze uważa, że takie ujawnienie jest zasadnie konieczne w celu ochrony praw, własności lub bezpieczeństwa Google, jej użytkowników lub społeczeństwa; lub (iii) przekaże takie informacje w pewnych określonych okolicznościach osobom trzecim w celu wykonywania przez nie zadań w imieniu Google (np. fakturowania lub przechowywania danych) przy zastosowaniu ścisłych ograniczeń zapobiegających wykorzystaniu lub ujawnianiu danych w sposób inny niż określony przez Google. W takich przypadkach informacje przekazywane będą na podstawie umów zobowiązujących te osoby do przetwarzania informacji wyłącznie zgodnie z poleceniami Google oraz zgodnie z niniejszą Umową i przy zastosowaniu odpowiednich środków zapewniających zachowanie poufności i bezpieczeństwo.

3 W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO) dane mogą zostać udostępnione pracownikom urzędu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

4 W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane osobowe użytkowników organom wymiaru sprawiedliwości.

5. Zabezpieczenie danych

Portal dołoży wszelkich starań w celu zabezpieczenia danych przed dostępem osób niepowołanych.

4. Zmiany polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności przez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

4. Kontakt

arkadiusz@waisznawa.pl


REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY REGULAMINU. 

Nie prowadzimy polemik międzywyznaniowych, światopoglądowych a jedynie prezentujemy filozofię ISKCON zwanego potocznie ruchem Hare Kryszna. Wyrażamy opinie będące według nas opiniami zgodnymi z naukami Śrila Prabhupada i jego nauk. 

Serwis ma za zadanie ukazanie kultury waisznawa w szerokim tego słowa znaczeniu. Pragniemy uniknąć wymieszania filozofii i chcemy zachować jak najbardziej przejrzysty obraz przesłania i filozofii ISKCON. Forum nie może służyć do szerzenia czy reklamowania innych poglądów niż ISKCON. Zamieszczanie linków do stron innych niż ISKCON a odnoszących się do jego filozofii powinno być konsultowane z redakcją. Autoryzowane serwisy są podane w linkach na stronie głównej. W razie wątpliwości skonsultuj się z administratorem. Jeżeli pragniesz dopisać swój serwis internetowy, stronę internetową, blog skontaktuj się z administratorem. Nie jesteśmy przeciwni innym organizacjom realizującym podobne cele, działamy zgodnie z powiedzeniem: dobrego sąsiada poznaje się po dobrym płocie.

III 

ZASADY REJESTRACJI NA FORUM: 

1) Po wstępnej rejestracji otrzymasz e-mail od administratora forum z prośbą o udzielenie odpowiedzi na kilka formalnych pytań. W ten sposób sprawdzamy tożsamość nie do końca znanych nam użytkowników. 
2) Nie zostaniesz aktywowany dopóki nie odpowiesz na e-mail. Możesz przyśpieszyć procedurę samemu pisząc coś o sobie i powodach rejestracji. 
3) Decyzja o przyznaniu użytkownikowi pełnego dostępu podejmowana jest przez administratorów i zazwyczaj jest pozytywna 

IV 

ZASADY REJESTRACJI NA FORUM WEWNĘTRZNYM: 
1) Wszyscy użytkownicy są jawni a ich tożsamość jest potwierdzona. 
2) Wstępnej rejestracji dokonujesz samodzielnie używając swego duchowego imienia lub imienia i nazwiska. 
3) Po wstępnej rejestracji możesz otrzymać e-mail od administratora forum z prośbą o udzielenie odpowiedzi na kilka formalnych pytań. W ten sposób sprawdzamy tożsamość nie do końca znanych nam użytkowników. 
4) Decyzja o przyznaniu użytkownikowi pełnego dostępu podejmowana jest przez administratorów i zazwyczaj jest pozytywna 

OŚWIADCZENIE 
Zgadzam się, aby tuż po mojej rejestracji administrator wysłał do mnie e-mail w celu zadania mi kilku formalnych pytań dla sprawdzenia mojej tożsamości... 

ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM 
1) Dyskutujemy kulturalnie, i przestrzegamy grzecznościowych kanonów, staramy się wypowiadać tak, aby niepotrzebnie nie być przyczyną niepokojów dla innych. 
2) Staramy się wnieść coś pozytywnego i konstruktywnego...

KORESPONDENCJA: 
Redakcja zastrzega sobie prawo publikowania korespondencji jeżeli ta nie zostanie wyraźnie zastrzeżona jako mająca charakter wewnętrzny lub prywatny. 

REDAKCJA: 
Redakcja nie odpowiada za poglądy użytkowników serwisu, które stanowią ich prywatne zdanie.

V

ZASADY USUWANIA Z FORUM

Aby usunąć profil należy napisać do administratora. Skasowanie konta usuwa z serwera wszystkie dane wpisane w profilu, awatar i adres mailowy (zobacz także uwagi dotyczące kasowania/ zachowania bloga - poniżej), nie usuwa jednak postów napisanych w dyskusjach na forum i komentarzy zamieszczonych pod artykułami. Posty i komentarze zostaną podpisane loginem użytkownika, choć będą wyglądały tak, jak napisane przez osobę niezalogowaną.

Kasowanie postów jest niemożliwe z uwagi na konieczność zachowania ciągłości dyskusji. Użytkownik akceptując regulamin forum zgadza się, że nie może żądać usunięcia już opublikowanych postów.

Jeśli z istotnych powodów konieczna jest zmiana podpisu przy postach prosimy o kontakt z administratorem przed skasowaniem konta. Po skasowaniu konta zmiana loginu nie jest możliwa.

Zmiana loginu będzie dotyczyła wszystkich postów na forum.
Skasowanie konta oznacza uwolnienie loginu. Będzie on dostępny dla innych osób.

 
 
 
OSTATNIE NA FORUM
Partia vedyjska
(12-12-2017 13:46:49)
 
Re: Polityka a ISKCON
(12-12-2017 13:22:44)
 
Odszedł bhakta Władek Anioła
(10-12-2017 13:46:47)
 
Re: Świątynie - ISKCON
(10-12-2017 11:39:44)
 
Re: Bieżące komentarze
(10-12-2017 10:51:48)
 
Re: Ochrona krów
(07-12-2017 19:56:31)
 
Re: Boski plan dla Polski
(06-12-2017 12:53:23)
 
 
LINKI
 
 
 
 
 
 
TAGI
Kryszna Katha   Varnaśrama   Filozofia   Kryszna   Mahatma das   Krishna Kshetra Swami   Prawo karmy   Polityka   Monarchia   Homoseksualizm   Kobiety   Astrologia   Chrześcijaństwo   Aborcja   Trivikrama Swami   Prabhupada  
 
Copyright © 2016. All Rights Reserved.  Created by Future Project